Bye bye 2021, HELLO 2022!

Het is eind december en we blikken terug op het afgelopen seizoen.
Wat waren hoogtepunten en wat mag er anders in 2022? Laten we het seizoen eens even op in het zéér kort op een rijtje zetten.

Dikke pluspunten:
– Alle Zeeland kitetrips gingen door met ieder weekend wind en gave groepen
– De nieuwe zonering en het nieuwe strand waren een verbetering
– Flysurfer was als hoofdpartner weer on-fire in de support van unieke kitematerialen
– Géén enkele kite-instructeur is tijdens zijn werk besmet geraakt met Covid
– Disciplines als Wing & Windsurfen werden telkens vaker aangevraagd
– Het surfcenter kon (Covidtechnisch) vaker open dan in 2020

Mindere punten:
– TE WEINIG WIND, VEEL TE WEINIG WIND
– Hoge druk op de planning door veel aanvragen en, daar is die weer, te weinig wind
– Bizarre problemen in neopreen materiaal leveringen. Daardoor maar net te doen qua aantal wetsuits etc.
– Alle snowkite trips in februari afgelast wegens Covid, hopelijk in 2022 wel weer!

Dankbaar en hoopvol
Wij zijn ontzettend dankbaar voor het feit dat er nog altijd zoveel mensen zijn die bij ons leren kitesurfen.
De mailbox leek vaker op een chatbox en aanvragen kwamen 24/7 binnen. Hierdoor stond er iedere dag wel vol met lessen. Ons team heeft niet eerder zo flexibel gewerkt als dit seizoen. Door de veel weinig windmomenten konden we absoluut niet iedere aanvraag direct aan de kite hangen, maar tenminste wel zo veel mogelijk.

2022 kan qua wind eigenlijk niet veel slechter. Vaak zien we dat er na een slecht seizoen weer een super seizoen zal volgen. We hebben dan ook goede hoop op een windrijk 2022. Dit zal er voor zorgen dat we cursisten eerder aan een kite kunnen laten hangen! Ook is ons team weer uitgebreid voor 2022, dus dit haalt nog meer druk van de ketel af.

Wist je trouwens dat alsmaar meer mensen member worden en zo het hele jaar gebruik kunnen maken van de warme kleedkamers/douches en een warm bakkie koffie?! Ook kun je gratis member-clinics volgen om je horizon te verbreden.

Wij wensen iedereen een fijne feestmaand en we zien je heel erg graag weer in 2022 aan de waterkant of in ons surfcenter in Schellinkhout.

Vriendelijke surfgroeten,

Team KiteFEEL